FETHİYE

Fethiye Araba Kiralama

Fethiye, mavi ve yeşilin buluştuğu bir cennettir. Ölüdeniz  ve cennet tadında koylarıyla her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapar. Ayrıca kalyon etkinlikleri, dalış  etkinlikleri ve yamaç paraşütü için de her yıl yerli ve yabancı turistler için tercih sebebi olmaktadır. Muğla’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Fethiye, Antalya’nın Kaş ilçesine yakınlığıyla da birçok kişinin tercihi olmaktadır.

Fethiye bölgesi dağlık bir bölgedir ve keşfedilecek yerler arasında mesafe uzundur. Yaz aylarında toplu taşımayla uğraşmak ve konforunuzdan taviz vermek istemiyorsanız Fethiye araba kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Tatiliniz boyunca gezilecek onlarca yeri görmek ve ulaşım sorunundan kurtulmak istiyorsanız hemen size uygun araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

Fethiye Havalimanı Araç Kiralama

Muğla Dalaman Havalimanı, şehirdeki iki havalimanından biridir. Özellikle Fethiye ve Kaş bölgesine tatil için gelen yerli ve yabancı turistler bu havalimanını tercih ederler. Havayoluyla konforlu ve kısa bir yolculuğun ardından ulaşım sorunu yaşamak istemiyorsanız Fethiye havalimanı araç kiralama desteği alabilirsiniz. Firmamız belirtiğiniz tarihte sizlere aracınızı teslim etmektedir.

Tatilinizi riske atmak istemiyorsanız ve havalimanından otelinize gitmek ya da gezi noktalarına kolay ulaşmak istiyorsanız Fethiye oto kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız lüks araç filosu, son model araçları ve farklı alternatif seçenekleriyle her ihtiyaca ve her bütçeye uygun araç kiralama hizmeti vermektedir.  Fethiye’de istediğiniz aracı bulmak artık bizimle çok kolay.
Fethiye Araba Kiralama Fiyatları

Fethiye araba kiralama fiyatları; kiralayacağınız süreye, aracın segmentine, aracın modeline, aracın teknik özelliklerine göre değişmektedir. Genelde yaz aylarında talebin fazla olmasından dolayı araç kiralama fiyatları artabilir. Ancak bizler müşteri odaklı bir firma olduğumuz için yılın her zaman en uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti vermeyi tercih ediyoruz.

Yaz aylarında talebin fazla olması sebebiyle araç kiralama randevunuzu erken oluşturmanız daha iyi olacaktır. Fethiye araç kiralama firmaları arasından seçim yaparken firmamızın araçlarını da inceleyin.  Kiralayacağınız noktayı ve kiralama tarihlerinizi bildirin. O tarihler arasında uygun tüm araçlarımızı size listeleyelim. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun aracı seçin ve tek tıkla kiralayın.