Hakkımızda

CCH Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti’nin uluslararası ticari markası olan Circular Car Hire sürekli gelişiminin ve daimi başarısının kaynağını siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinden almaktadır. Cana yakın, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışına sahip CCH Turizm personelleri, kendilerini sizlere güvenilir, temiz ve konforlu arabalarla unutulmayacak hoş bir kiralama deneyimi yaşatmak için adamışlardır. Türkiye’den sonra şimdi de Makedonya ve Bulgaristan'da huzur veren unutulmaz bir tatil için sizi bir adım ileri taşımaya daima hazırdır. Hedefimiz, sizlere kaliteli arabalar ve makul fiyatlarla elit bir hizmet vermektir.

Circular Car Hire ekonomik sınıftan lüks segmentlere kadar bir çok arabayı değerinde sunarak müşterilerine yıllardır istisnai bir hizmet sunmaktadır.

Circular Car Hire seyahatiz ister tatil ister iş amaçlı olsun Türkiye’de en fazla tercih edilen ve en yaygın olarak kullanılan araç marka ve modelleri ile tüm ofislerinde sizlere en yeni en temiz ve en güvenilir araçlarla hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Dahası tüm bu hizmetleri en rekabetçi fiyatlarla alacağınızdan da emin olabilirsiniz. Circular Car Hire Türkiye’nin yaklaşık 50 farklı kiralama noktasında ve Makedonya’nın Üsküp havalimanıyla Tetovo şehirlerinde sorunsuz bir araç kiralama deneyimi yaşamak isteyenlere hitap etmektedir. Circular Car Hire ofisleri yılın 365 günü profesyonel iş ahlakı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Her türlü önerinizi ve sorununuzu bizimle paylaşabileceğinizi de hatırlatıp, sizlere sorunsuz ve unutulmaz bir hizmet vermeyi ister, iyi günler dileriz.